
Marjaan Facial Tissue 170 Pulls x 2 Ply 4 Boxes + 1 Box Free
-
Made in UAE
-
Ultra Soft Facial Tissue
-
100 % Touch Free
-
Made from 100 % Virgin paper Pulp
-
Sterilized at 450°C
-
Environment-friendly
-
World-Class Quality and Real Value For Money
| PRODUCT SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Sheets | 170 sheets |
| Ply | 2 Ply |
| Tissue Length | 175 mm |
| Tissue Width | 200 mm |
| Colour | White |
| Pieces per Sleeve | 5 Boxes |
| Type | Facial Tissue |
| Material | Tissue Paper |
| SKU | PPMRJT1704P1 |
| Origin | UAE |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images

Marjaan Facial Tissue 170 Pulls x 2 Ply 4 Boxes + 1 Box Free
-
Made in UAE
-
Ultra Soft Facial Tissue
-
100 % Touch Free
-
Made from 100 % Virgin paper Pulp
-
Sterilized at 450°C
-
Environment-friendly
-
World-Class Quality and Real Value For Money
| PRODUCT SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Sheets | 170 sheets |
| Ply | 2 Ply |
| Tissue Length | 175 mm |
| Tissue Width | 200 mm |
| Colour | White |
| Pieces per Sleeve | 5 Boxes |
| Type | Facial Tissue |
| Material | Tissue Paper |
| SKU | PPMRJT1704P1 |
| Origin | UAE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
-
Made in UAE
-
Ultra Soft Facial Tissue
-
100 % Touch Free
-
Made from 100 % Virgin paper Pulp
-
Sterilized at 450°C
-
Environment-friendly
-
World-Class Quality and Real Value For Money
| PRODUCT SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Sheets | 170 sheets |
| Ply | 2 Ply |
| Tissue Length | 175 mm |
| Tissue Width | 200 mm |
| Colour | White |
| Pieces per Sleeve | 5 Boxes |
| Type | Facial Tissue |
| Material | Tissue Paper |
| SKU | PPMRJT1704P1 |
| Origin | UAE |























