
8 Oz White Ripple Paper Cup With Lid 10 Pieces
White Ripple Paper Cups for Hot Drinks which are manufactured and are used for beverages. White Ripple paper cups are the perfect addition to any coffee shop, café, buffet, or breakfast bar to make sure your customers can enjoy fresh coffee, tea, or hot chocolate.
| Product Specifications | |
|---|---|
| Capacity | 8 oz |
| SKU | HSMPCRW8W |
| Quantity Per Packet | 10 Pieces |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shape | Round Ripple |
| Style | Double Wall |
| Use | Hot Purpose |
| Type | Paper Cup |
Original: $3.95
-65%$3.95
$1.388 Oz White Ripple Paper Cup With Lid 10 Pieces
White Ripple Paper Cups for Hot Drinks which are manufactured and are used for beverages. White Ripple paper cups are the perfect addition to any coffee shop, café, buffet, or breakfast bar to make sure your customers can enjoy fresh coffee, tea, or hot chocolate.
| Product Specifications | |
|---|---|
| Capacity | 8 oz |
| SKU | HSMPCRW8W |
| Quantity Per Packet | 10 Pieces |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shape | Round Ripple |
| Style | Double Wall |
| Use | Hot Purpose |
| Type | Paper Cup |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
White Ripple Paper Cups for Hot Drinks which are manufactured and are used for beverages. White Ripple paper cups are the perfect addition to any coffee shop, café, buffet, or breakfast bar to make sure your customers can enjoy fresh coffee, tea, or hot chocolate.
| Product Specifications | |
|---|---|
| Capacity | 8 oz |
| SKU | HSMPCRW8W |
| Quantity Per Packet | 10 Pieces |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shape | Round Ripple |
| Style | Double Wall |
| Use | Hot Purpose |
| Type | Paper Cup |























